Whats App Image 2023 05 08 at 14 43 42 1

Een prachtig theaterspektakel bij de Vergeten Twentse Lente!

Een culturele avond uit samen met IKT tijdens de Vergeten Twentse Lente. Samen met onze leden hebben wij genoten van het IKT VIP arrangement tezamen met een heerlijk diner.


Afgelopen donderdag hebben we samen met onze leden genoten van het IKT VIP arrangement bij de Vergeten Twentse Lente. Voorafgaand aan dit theaterspektakel dineerden we samen met de IKT-leden als verbindende start van een avondvullend programma.

Wat volgde waren de twee minuten stilte voor dodenherdenking. Vervolgens volgde een zeer indrukwekkende voorstelling over de April-meistaking van 1943 daarbij stonden de stakende fabrieksarbeiders van Stork centraal.

Het verhaal kwam echt tot leven door de spelers en het prachtige decor met uitklapbare gevels. Tijdens de voorstelling wissel je drie keer van locatie met bijbehorende decors in de hangar van Vliegveld Twenthe Evenementenlocatie. Het was een onvergetelijke avond!

Fotografie: Caroline Jesse

33 afbeeldingen

Vorige
Volgende