Whats App Image 2023 02 23 at 18 53 08

Een top housewarming in de Twente Hub!

Afgelopen donderdag hadden we onze housewarming in de Twente Hub. Een mooie verbindende start gemaakt samen met onze leden en huisgenoten.


We hebben een mooie verbindende start gemaakt op onze nieuwe IKT stek samen met onze (bestuurs)leden. En natuurlijk onze huisgenoten Twente Board, Young Twente Board, Ondernemend Twente en Provincie Overijssel!

In gesprek met Victor-Jan Leurs werd aangestipt hoe belangrijk het is om samen te werken aan een Sterk Twents Bedrijfsleven. Door de agenda van Twente wordt duidelijk waar we met elkaar en door elkaar aan werken. Samen met overheid, onderwijs en ondernemers zorgen we samen voor nog meer Bruto Twents Geluk en zetten we Twente op de kaart. Onze leden leveren hieraan een belangrijke bijdrage.

We willen alle aanwezigen bedanken voor jullie komst om samen ons nieuwe kantoor in te luiden.
Appeltjes van Oranje bedankt voor de heerlijke hapjes en drankjes!

image.title