
Bas Erlings – Inclusie, leiderschap en samenwerking
Hoe we polarisatie en populisme de baas zijn
Polarisatie en populisme vergroten tegenstellingen in de samenleving en zetten de inclusie en betrokkenheid van diverse groepen onder druk. Dat beïnvloedt hoe we samenwerken, leidinggeven en ontwikkelen – in samenleving en organisaties.
donderdag 11 december 2025
Locatie volgt
15:30 - 18.30 uur
Polarisatie en populisme vergroten tegenstellingen in de samenleving en zetten de inclusie en betrokkenheid van diverse groepen onder druk. Dat beïnvloedt hoe we samenwerken, leidinggeven en ontwikkelen – in samenleving en organisaties.
Op woensdag 11 december organiseren we samen met Saxion een bijeenkomst met Bas Erlings – oud-campagnestrateeg van de VVD onder Mark Rutte en auteur van de bestseller Het spel van de populist – hoe zij het spelen en hoe wij kunnen winnen. Met zijn onderzoek naar populisme laat Bas zien hoe verdeeldheid werkt – en hoe we er slimmer mee omgaan.
Samen met Bas gaan we op onderzoek uit we hoe we als leiders, professionals en ondernemers inclusie kunnen versterken: zorgen dat meer mensen zich gezien en gehoord voelen. Want dat is de essentiële basis voor vertrouwen, betere samenwerking en vooruitgang.
Locatie: Enschede
Tijd: vanaf 15.30 uur
Opkomst: ondernemers, onderwijs- en overheidspartners uit de regio
Een unieke middag vol scherpe inzichten en interactie, die je uitdaagt om maatschappelijke vraagstukken te vertalen naar jouw dagelijkse praktijk.
IKT Talks
De sprekers van dit event

Over het thema
Leiderschap & OrganisatieHoe blijf je als werkgever aantrekkelijk, wendbaar en toekomstbestendig? In deze track ontdek je hoe je mensen bindt en laat groeien in een wereld die razendsnel verandert. Van nieuwe werkvormen tot leiderschap en cultuur: het gaat om een slimme mix van mensgerichte aanpak, technologie en een inspirerende werkomgeving.